×

Error

insufficient image data in file `//cache/preview/ebab945b6212770dd9b2ad5241a45842.JPG' @ error/jpeg.c/ReadJPEGImage_/1112

W dn. 3. lipca br. CKE udostępniła wyniki egzaminu ósmoklasisty. W naszej szkole przystąpiło do niego 10 uczniów. Poniższe dane nie obejmują zdających, którzy po lutym 2022 przyjechali z Ukrainy. Nasi ósmoklasiści uzyskali z języka polskiego i języka angielskiego wyniki wyższe niż ich rówieśnicy w powiecie, w województwie i kraju.

Uczniom klasy VIII gratulujemy wyników indywidualnych i życzymy dalszych sukcesów!

radawiec staniny

 

Nadszedł czas upragnionych wakacji. Bądźmy świadomi, że to przede wszystkim od nas zależy czy będą one bezpieczne, a tym samym udane. Niezależnie od miejsca, w którym je spędzamy pamiętajmy o zdrowym rozsądku, przestrzegając kluczowych zasad bezpieczeństwa.

White Colorful Playful Children Sports Presentation

Życzymy Wam radosnego i bezpiecznego odpoczynku!

Do zobaczenia już wkrótce!

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 4 wzięli udział w zajęciach poświęconych honorowemu krwiodawstwu. Dzięki grze edukacyjnej dowiedzieli się m.in. dlaczego tak ważne jest oddawanie krwi, kto może zostać Honorowym Krwiodawcom, jak wygląda proces oddawania krwi. Zajęcia zrealizowano dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Skaut oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Uczniowie, którzy ukończyli 10 rok życia mieli możliwość przystąpienia najpierw do egzaminu teoretycznego, a później praktycznego - sprawdzającego umiejętność jazdy na rowerze na przygotowanym do tego celu placu manewrowym. W tym roku egzamin zdawała duża czwartoklasistów oraz pochodzący z Ukrainy uczniowie klasy 5 i 6. Choć łatwo nie było, wszyscy pokonali wyznaczona trasę i już wkrótce otrzymają upragnione „karty rowerowe”. Gratulacje! KASK NA GŁOWĘ I W DROGĘ!!!

Subcategories