W dniu dzisiejszym w naszej szkole miała miejsce uroczystość wręczenia nagród w Gminnym Rodzinnym Konkursie Fotograficznym „Lublin wczoraj i dziś”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół naszej gminy, którzy wraz z członkiem rodziny mieli za zadanie odszukać 10 historycznych miejsc Lublina uwiecznionych na starych fotografiach, wykonać aktualne zdjęcia tych miejsc oraz opisać zamiany jakie w nich nastąpiły.
Komisja konkursowa oceniła przesłane prace i wyłoniła zwycięzców.
I miejsce Jan Boguszewski
II miejsce Ireneusz Kapica
III miejsce Maja Kliczka
Nagrody laureatom wręczył Wójt Gminy Konopnica p. Mirosław Żydek.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom umiejętności oraz dużego zaangażowania. Mamy nadzieję, że w rodzinnym gronie, miło spędziliście czas poświęcony na wykonanie zdjęć konkursowych. Życzymy dalszych sukcesów oraz zapraszamy na konkurs fotograficzny w przyszłym roku szkolnym 🙂