3 czerwca odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Rodziny pod hasłem " Mama Tata najpiękniejsze słowa świata". Była to okazja do uczczenia Dnia Matki oraz Dnia Ojca poprzez szereg imprez rekreacyjno- okolicznościowych, w których uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami i nauczycielami.
Program dnia otwierała akademia z okazji Dnia Mamy i Taty przygotowana przez uczniów z klas I- III oraz z oddziałów przedszkolnych pod okiem pań wychowawczyń.
Każdy z licznie przybyłych rodziców miał okazję obejrzeć układy taneczne zespołu ludowego " Radawieckie Promyczki", wysłuchać wierszy i piosenek, a na zakończenie uroczystości cieszyć się prezentami przygotowanymi przez dzieci.
Po akademii wszyscy  bawili się na pikniku rodzinnym, na którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były dmuchane zjeżdżalnie, pokazy strażackie, zawody sportowe, popcorn, lody oraz strefa rękodzieła, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzieci tworzyły piękne, kolorowe bransoletki, naszyjniki, breloczki wyplatane ze sznurka bawełnianego, robiły tatuaże, plotły warkoczyki. Można było też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia rodzinne w specjalnie przygotowanej foto ramie. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.