26 marca w naszej szkole miało miejsce cykliczne spotkanie związane z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi. Zgromadziło ono uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i rodziców, a także zaproszonych gości: Księdza Proboszcza Stanisława Papierza, Wójta Gminy Konopnica Pana Mirosława Żydka, Koło Gospodyń Wiejskich Radawczanki z przewodniczącą Panią Magdaleną Srepaniuk oraz przedstawicieli Klubu Seniora „Razem być” z przewodniczącą Panią Bożeną Flis.
Pani dyrektor Hanna Szymańska zaprosiła zebranych do wysłuchania przedstawienia pt. „Wielkanocne tradycje” przygotowanego przez uczniów klasy IV z Koła Teatralnego oraz dzieci z klasy I i oddziału 6-latków. Opowieść o świątecznych zwyczajach, przedmiotach z nimi związanych i tradycyjnych pokarmach przeplatała się z piosenkami w wykonaniu najmłodszych dzieci.
Potem na scenie pojawili się goście – panie z Koła Gospodyń Wiejskich Radawczanki, które pod kierunkiem i przy akompaniamencie Pana Janusza Rodaka zaśpiewały pieśni nawiązujące treścią i muzyką do nadchodzących świąt. Ksiądz Proboszcz Stanisław Papierz pobłogosławił pokarmy przygotowane na naszą uroczystość i złożył zebranym życzenia wielkanocne. Do nich dołączyli w swoich wystąpieniach również Wójt Gminy Konopnica Pan Mirosław Żydek oraz dyrektor szkoły Pani Hanna Szymańska. Poczęstunek i życzenia składane w gronie naszej szkolnej społeczności zakończyły tę wyjątkową uroczystość.