24 listopada 2023 roku piłkarska reprezentacja naszej szkoły, pod opieką p. Moniki Sito, wzięła udział w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej dziewcząt i chłopców z klas 7-8, który odbył się w Szkole Podstawowej w Konopnicy. Do zawodów zgłosiły się drużyny z czterech szkół w kategorii chłopców i pięciu w kategorii dziewcząt.
Ogromnym sukcesem naszej drużyny było wygranie zawodów i odebranie pucharu za I miejsce przez chłopców. Dzięki wygranej będą reprezentować gminę Konopnica na powiatowym szczeblu rozgrywek, który organizowany jest przez Szkolny Związek Sportowy.
Dziewczęta ukończyły zawody na czwartym miejscu.
Skład drużyny chłopców: Dawid Kliczka, Szymon Księżniak, Szymon Karkocha, Kacper Żelazo, Łukasz Urban, Jakub Skamrot.
Skład drużyny dziewcząt: Lena Łazuka, Amelia Olczyk, Malwina Gajewska, Ania Stępień, Zuzia Kędziora, Maja Żydek.
Ogromne gratulacje dla reprezentacji za walkę i zaangażowanie oraz powodzenia na kolejnych szczeblach rozgrywek!