26 maja 2026 roku w Zemborzycach Tereszyńskich odbył się Turniej Piłki Nożnej Klas VII–VIII o Puchar Dyrektora Szkoły. W zawodach uczestniczyły drużyny dziewcząt i chłopców z pięciu Szkół Podstawowych z terenu naszej gminy, rywalizując o jak najlepsze wyniki w klasyfikacji końcowej. Reprezentanci naszej szkoły, pod opieką Pani Moniki Sito zaprezentowali wysoki poziom sportowy oraz duże zaangażowanie. Zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców przez cały Turniej zdobywała punkty, osiągając dobre rezultaty w kolejnych spotkaniach. Po zakończeniu rozgrywek okazało się, że drużyna dziewcząt uzyskała taką samą liczbę punktów jak zespół zajmujący pierwsze miejsce. O końcowej klasyfikacji zadecydowała więc seria rzutów karnych, w której nasze zawodniczki uległy rywalkom, zajmując ostatecznie drugie miejsce!
Podobna sytuacja miała miejsce w rywalizacji chłopców. Dwie drużyny zakończyły Turniej z jednakową liczbą punktów, dlatego o zwycięstwie również zdecydowały rzuty karne. Reprezentanci naszej szkoły okazali się skuteczniejsi i wywalczyli 1 miejsce!
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom osiągniętych wyników oraz godnego reprezentowania szkoły podczas tych zawodów.
Skład drużyny dziewcząt: Oliwka Sito, Maja Żydek, Ania Stępień, Iga Ludian, Michasia Caboń, Lenka Wójcik, Emilka Wójcik, Oliwka Łakota.
Skład drużyny chłopców: Paweł Wojcik, Karol Łakota (najlepszy bramkarz), Filip Łakota, Kuba Skamrot, Marcel Zając, Kuba Plewik, Marcel Wasecki, Mateusz Szaniawski.
Ogromne podziękowania także dla Julki, Nikoli i Zuzi za kibicowanie na zawodach.
