Mama i tata to najważniejsze słowa w życiu każdego dziecka. Są one uosobieniem ciepła, miłości, bezpieczeństwa i troski. Dlatego pielęgnowanie oraz wzmacnianie więzi między dziećmi i rodzicami jest rzeczą niezmiernie ważną.
Dnia 26 maja 2026r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Mamy i Taty, podczas której uczniowie klas IIa i IIb w imieniu wszystkich dzieci dziękowały rodzicom za okazywaną miłość i trud wychowania. Za piękny występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie pociechy wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki i wspólnie zasiedli do słodkiego poczęstunku