W dniu 02.06.2026r. (wtorek) o godz. 16.30 odbędą się zebrania z rodzicami.
Wychowawcy z rodzicami spotykają się w klasach:
Sala nr 11 - klasa IV - mgr Monika Sito
Sala nr 10 - klasa V - mgr Wioleta Żydek
Sala nr 4 - klasa VI - mgr Anna Stachyra
Sala nr 6 - klasa VII - mgr Anna Woźniak
Sala nr 9 - klasa VIII - mgr Krzysztof Nowak
Pozostali nauczyciele pozostają do państwa dyspozycji w pokoju nauczycielskim.
Zapraszamy!
