Za nami wyjątkowy turniej pełen emocji, radości i świetnej zabawy! 😊
W Gminnym Turnieju Przedszkoli pt. „Życie na wsi” zorganizowanym w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Motyczu udział wzięły przedszkolaki z grup 6- i 5-latków: Nadia Wcisło, Liliana Wronka, Nikodem Madej i Antoni Przybyszewski. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności, wiedzę oraz kreatywność. 🐄🐓🌻
Nasi reprezentanci wspaniale poradzili sobie z przygotowanymi konkurencjami i zadaniami związanymi z życiem na wsi, pokazując przy tym ducha współpracy, energię i mnóstwo uśmiechu. 👩🌾🚜
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom oraz organizatorom za przygotowanie tego pięknego wydarzenia. Gratulujemy naszym małym uczestnikom odwagi i wspaniałych występów! ❤️👏
To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń i wspólnie spędzonych chwil!
