W miniony piątek 20 marca 2026 roku ogłoszone zostały wyniki „Wiosennego konkursu skoku wzwyż”. Jest to impreza sportowa organizowana dla uczniów klas IV –VIII naszej szkoły. Rywalizacja przeprowadzona została w kategoriach dziewcząt i chłopców z klas VII-VIII oraz IV – VI, a wzięło w niej udział 34 uczestników. Ogromne zaangażowanie zawodników oraz chęć wygranej sprawiła, że było to bardzo emocjonujące wydarzenie sportowe.
Oto wyniki:
Dziewczęta VII-VIII:
I miejsce – Michalina Caboń (120 cm), II miejsce – Julia Kutyna, III miejsce – Oliwia Sito, Iga Ludian, Natalia Winiarska.
W konkursie udział wzięły także: Amelia Wilczek, Emilia Walasek, Martyna Kliczka.
Chłopcy VII- VIII:
I miejsce- Adam Pogroszewski ( 148 cm), II miejsce - Filip Łakota, III miejsce- Karol Łakota, Marcel Zając.
W konkursie wzięli udział także: Krzysztof Kazimierczak, Alan Jurak, Tomasz Skowronek, Ireneusz Kapica.
Dziewczęta IV-VI:
I miejsce – Karolina Sirow i Julia Mazik (130 cm), II miejsce Oliwia Łakota, III miejsce Maja Mazurek i Karina Woźniak. W konkursie udział wzięły także: Natalia Wardak, Alicja Sidor, Amelia Komsta, Diana Kravchuk.
Chłopcy IV-VI:
I miejsce – Szymon Gonder , II miejsce- Mikołaj Wardak, III miejsce- Jakub Szymański.
W konkursie udział wzięli także: Michał Fiedorowicz, Jakub Kuś, Piotr Rakowski, Adrian Gajda, Victor Kot i Dominik Plewik.
Ogromne gratulacje!!!
Oto wyniki:
Dziewczęta VII-VIII:
I miejsce – Michalina Caboń (120 cm), II miejsce – Julia Kutyna, III miejsce – Oliwia Sito, Iga Ludian, Natalia Winiarska.
W konkursie udział wzięły także: Amelia Wilczek, Emilia Walasek, Martyna Kliczka.
Chłopcy VII- VIII:
I miejsce- Adam Pogroszewski ( 148 cm), II miejsce - Filip Łakota, III miejsce- Karol Łakota, Marcel Zając.
W konkursie wzięli udział także: Krzysztof Kazimierczak, Alan Jurak, Tomasz Skowronek, Ireneusz Kapica.
Dziewczęta IV-VI:
I miejsce – Karolina Sirow i Julia Mazik (130 cm), II miejsce Oliwia Łakota, III miejsce Maja Mazurek i Karina Woźniak. W konkursie udział wzięły także: Natalia Wardak, Alicja Sidor, Amelia Komsta, Diana Kravchuk.
Chłopcy IV-VI:
I miejsce – Szymon Gonder , II miejsce- Mikołaj Wardak, III miejsce- Jakub Szymański.
W konkursie udział wzięli także: Michał Fiedorowicz, Jakub Kuś, Piotr Rakowski, Adrian Gajda, Victor Kot i Dominik Plewik.
Ogromne gratulacje!!!
