W dniu 20 marca w naszej szkole odbył się turniej sportowy w grze "Dwa ognie" dla uczniów klas I-III. Wydarzenie miało na celu promowanie aktywności fizycznej , integrację uczniów oraz promowanie zasad fair play. W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich klas młodszych. Rozgrywki przebiegły w miłej i sportowej atmosferze , a uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, sprawnością oraz duchem zespołowym. Każda drużyna walczyła z ogromnym zapałem, dostarczając wielu emocji.
Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięskie drużyny i wręczono puchary, dyplomy oraz drobne upominki.
Serdeczne podziękowania kierujemy do sędziego, za sprawne i bezstronne przeprowadzenie zawodów.
Serdeczne podziękowania kierujemy do sędziego, za sprawne i bezstronne przeprowadzenie zawodów.
