W ubiegłym tygodniu (12 marca 2026r) odbył się Finał Turnieju Piłki Nożnej Halowej chłopców  z klas IV – VI o Puchar Wójta Gminy Konopnica. Po dwóch etapach rozgrywek reprezentacja naszej szkoły zajęła VI miejsce. Mimo faktu, iż nasi chłopcy byli najmłodszą drużyną w rozgrywkach pokazali ogromną wolę walki i nie poddawali się do końca.
Brawo Panowie! Jeszcze się odegramyJ