W dniu 27 października dzieci 5 i 6-letnie z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły były na wycieczce na Farmie Dyni w Lublinie. Czekało tam wiele atrakcji takich jak: skakanie na dyniowym dmuchańcu, tatuaże, malowanie buziek, ogromna dmuchana bramka do piłki nożnej, zabawy na huśtawkach i dmuchanej zjeżdżalni oraz mnóstwo dyń. Ciekawostką dla dzieci było obejrzenie wielu historycznych eksponatów z wiejskiej zagrody. Jednak najważniejszym punktem wycieczki, były warsztaty związane z poznaniem rodzajów dyń i wykonaniem pysznego, zdrowego, ekologicznego dżemu dyniowego. Na pamiątkę wizyty na Farmie Dyń zrobiliśmy sesję zdjęciową w jesienno-dyniowej scenerii. Wycieczka udała się wspaniale, w taki piękny jesienny dzień !
