W dn. 16 marca w SP w Radawcu Dużym odbył się Dzień Otwarty dla uczniów zainteresowanych ofertą naszej placówki. Dzieci pod opieką rodziców i Pani Dyrektor uczestniczyły w przygotowanych dla nich atrakcjach - podczas warsztatów rękodzieła artystycznego pomagały przy wykonywaniu palm wielkanocnych, brały udział w zajęciach z papieroplastyki, robotyki oraz interaktywnych lekcjach j. angielskiego, j. hiszpańskiego, j. polskiego i matematyki. W przygotowanej ofercie nie zabrakło również zajęć sportowych oraz matematyczno - przyrodniczych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy chemiczne. Nasi goście mieli również okazję uczestniczyć w zajęciach muzyczno - plastycznych, podczas których próbowali swoich sił w malowaniu na szkle. Wspólnie spędzony czas uprzyjemnił przygotowany poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy uczniom i rodzicom za duże zainteresowanie i liczne uczestnictwo w Dniu Otwartym, podczas którego mogli poznać naszą szkołę. Mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu.
 _______________________________________
Zgodnie z umową Wasi wirtualni przyjaciele :)

 

28 września 2018 r dziewczynki z klasy II obchodziły razem ze swoimi kolegami Dzień Chłopaka i w Parku Rozrywki ,,Bounce”. 8 marca chłopcy wręczając kwiatki zaprosili swoje klasowe małe kobietki także do Parku Rozrywki ale tym razem do ,,Mani Skakania” Dzień ten był bardzo udany a zabawa na trampolinach, tyrolce i w basenach pełnych gąbek była cudowna. Cała klasa II wraz z wychowawczynią bardzo dziękują swoim Rodzicom za pomysł i organizację i tego dnia.
11 marca br. w Urzędzie Gminy Konopnica odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Natalia Wójtowicz, Paweł Olszak i Filip Ludian. Miło nam powiadomić, że nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą, a Paweł Olszak uczeń klasy V zajął I miejsce i to on będzie reprezentował naszą gminę w etapie powiatowym turnieju. Wielkie brawa i serdeczne gratulacje.