W dniu 26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. W tym roku ze względu na epidemię nie było żadnej uroczystości, a uczniowie z poszczególnych klas odebrali świadectwa z rąk wychowawców według ustalonego wcześniej harmonogramu. Wyjątkiem była klasa ósma, która w sali gimnastycznej wraz z rodzicami podziękowała Dyrekcji i nauczycielom za trud włożony w ich edukację. Słowa wdzięczności skierowano również w kierunku pani Liliany Bator, która kończy pracę w naszej szkole. Dyrekcja, nauczyciele rodzice i wychowankowie podziękowali jej za zaangażowanie, okazaną życzliwość i wszelką pomoc.
Rok szkolny 2019/2020 był rokiem niezwykłym. Od marca stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem - pandemia zmusiła nas do nauczania na odległość. Początki były trudne, ale stanęliśmy na wysokości zadania. Mamy nadzieję, że po wakacjach szkolne sale i korytarze znowu będą tętniły życiem...
Tymczasem przed nami wakacje - czas odpoczynku i beztroski . Wszystkim życzymy udanego wypoczynku, radosnych wakacji i oczywiście zdrowia.