3 lutego był dniem wyjątkowym dla naszych uczniów. W tym dniu odbyła się bowiem ,,choinka szkolna”. Zarówno ci zupełnie mali, jak i ci nieco więksi czekali na zabawę choinkową cały rok. Program tegorocznej imprezy był bardzo zróżnicowany i bogaty. Zabawa choinkowa rozpoczęła się o godz. 12.00. Sala gimnastyczna wypełniła się najmłodszymi miłośnikami tańca  i dobrej zabawy, czyli przedszkolakami. Do tegorocznej zabawy zaprosił nas DJ Łukasz, który przez kilka godzin serwował wszystkim najnowsze hity. Wszyscy wspaniale się bawili przy dźwiękach najnowszych przebojów. Impreza przeplatana była wieloma zabawami, które prowadziły panie animatorki.
Doskonały nastrój dopisywał również uczniom klas I-III, którzy szaleli na parkiecie do godz. 15.00. Uczniowie, jak przystało na bal karnawałowy, pojawili się przebrani w kolorowe, fantazyjne, wspaniałe kostiumy swoich ulubieńców. Nie zabrakło też odważnych Spider-manów, strażaków, policjantów czy kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu. Druga część choinkowej zabawy należała do uczniów z klas IV-VIII. Od godziny 15.00 młodzież mogła popisywać się swoimi umiejętnościami tanecznymi podczas tegorocznej dyskoteki. Wspaniała zabawa trwała do godz. 18.00, wszyscy bawili się wyśmienicie i trudno było się rozstać. W przygotowanie i uatrakcyjnienie tegorocznej zabawy włączyli się również rodzice naszych uczniów. Dla swoich pociech przygotowali pyszny poczęstunek.
Dziękujemy Radzie Rodziców za współpracę i współudział w organizacji tej uroczystości!
Następne spotkanie w tanecznych rytmach już za rok!