Czwartego kwietnia reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły ( mistrzynie gminy Konopnica!) uczestniczyła w Powiatowych Eliminacjach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej w piłce nożnej. Rozgrywki odbyły się w na stadionie miejskim w Bełżycach. Dziewczęta rywalizowały z mistrzyniami gminy Wojciechów i gminy Bełżyce. Dzięki niezliczonym treningom, zaangażowaniu dziewcząt i Pani Trener –Moniki Sito oraz ogromnemu wysiłkowi nasze zawodniczki zajęły pierwsze miejsce w Eliminacjach i dzięki temu wystąpią w Finale Powiatowym! Pod nieobecność Pani Moniki, która przebywa na zwolnieniu lekarskim opiekę nad drużyną podczas zawodów sprawowała Dyrektor Szkoły – Hanna Szymańska . Zwycięski składzie: Emilia Gajer, Natalia Wójtowicz , Dominika Wiejak, Anna Radzikowska , Aleksandra Oziębło , Magdalena Durlak, Liliana Łączka. Gratulujemy i życzymy sukcesu na kolejnych szczeblach rozgrywek!