Reprezentacja dziewcząt i chłopców z naszej szkoły wzięła udział w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Konopnica w tenisie stołowym, który odbył się 13 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Stasinie. Udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy oraz gimnazjum. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych – klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz klasy VII z klasami gimnazjalnymi. Rozgrywki przebiegły w atmosferze fair – play i dały wiele satysfakcji zawodnikom. Nasza reprezentacja wypadła bardzo dobrze. W kategorii dziewcząt młodszych wystąpiła Amelia Kurnicka, która zajęła piąte miejsce, chłopców młodszych reprezentował Arek Jachimski. W kategorii klas VII i gimnazjalnych puchar za trzecie miejsce odebrała Emilia Gajer , ustąpiła tylko uczennicom z gimnazjum. Natalia Wójtowicz zajęła IV miejsce. Radek Mazurek i Dominik Cichosz uplasowali się w połowie stawki. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom.