Tegoroczna edycja Turnieju odbyła się podczas czterech etapów w szkołach podstawowych z terenu naszej gminy. Po każdym etapie drużyny sumowały punkty, by w finale wyłonić zwycięzcę. W zawodach wzięły udział: reprezentacja Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich, reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy, reprezentacja Szkoły podstawowej im. Wincentego Witosa w Motyczu, reprezentacja Szkoły podstawowej w Stasinie oraz reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym pod opieką Pani Moniki Sito. Rozgrywki przeprowadzone zostały w kategorii dziewcząt i chłopców. Obyły się w atmosferze fair – play i pozwoliły na zawarcie nowych znajomości wśród uczniów. Zakończyły się Wielkim Finałem, który odbył 20 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej w Konopnicy. W kategorii dziewcząt zwyciężczyniami zostały reprezentantki naszej szkoły, które podczas całego Turnieju nie przegrały żadnego meczu! Wyłoniono również Królową Strzelczyń Turnieju . Koronę w kategorii dziewcząt zdobyła Natalia Wójtowicz. Chłopcy zakończyli rozgrywki na czwartym miejscu. Wspaniałe puchary i nagrody wręczyła Pani Anna Olszak – Zastępca Wójta Gminy Konopnica.
Oto składy naszych drużyn:
Natalia Wójtowicz, Emilia Gajer, Dominika Wiejak, Aleksandra Oziębło, Anna Radzikowska, Oliwia Czobot, Amelia Kurnicka, Kamila Sieńko , Wiktoria Wójcik. Radek Mazurek, Bartek Wełna, Kamil Stec, Dominik Cichosz, Kacper Podolak, Arek Jachimski, Jakub Latkowski, Patryk Olszak.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!